Co provádí ostravské TenSingy v březnu?

Autor: externí <protein(at)ymca.cz>, Téma: 04/2005, Vydáno dne: 12. 04. 2005

Jsem zpět a se mnou přichází ne zákon, ale informace:) Protože mou funkcí je informovat o činnostech ostravských TenSingů, tak tedy informuji. Měsíc se s měsícem sešel, Ostrava oslavila TenSingové narozeniny, a to hned dvakrát a vyrazila do hlavního města něčemu se přiučit na Know How seminář.


Tam jsme se velice dobře bavili i navzdory tomu, že nás z Ostravy jelo jen malinko. Po návratu domů nás čekaly prázdniny a s nimi workshop aparatury, kde jsme se naučili základy zvukařského řemesla. S TenSingem Jih tvrdě trénujeme na připravovaný aprílový koncert a s TenSingem Poruba zase na sérii protidrogových koncertů. Na prázdninové grilování dorazila vzácná návštěva, usměvaví a milí Andyho rodiče, kteří nás pohostili sladkostmi a vyprávěli historky z dob, kdy byl Andy ještě v plenkách. :)

Následující víkend se TenSing Poruba chystal na víkendovou zkoušku a pondělní koncert ve Frýdlantu, ale v pátek před odjezdem jsme se dozvěděli, že koncert byl zrušen. Všechny nás to mrzelo, protože jsme se naučili spoustu nových písniček, drama pilně pracovalo na skvělém dramatu a tanec taky tvrdě zkoušel, a tak jsme se těšili až se předvedeme, a protože se koncert měl konat v pondělí, krásně bychom se tak vyhnuli škole. Víkendovka se však konala a i když její hlavní náplní byla práce, užívali jsme si jí a stihli jsme i velkou digi-hru, při které jsme pobíhali po Hukvaldech a fotili všechno možné (někteří i nemožné:)) a soudě podle reakcí místních, jsme okolí oživili a zpříjemnili fádní víkend.

V neděli kolem páté jsme vyrazili zpátky domů a nevím jak ostatní, ale já jsem okamžitě zapadla do postele a vylezla z ní teprve před pár minutami (momentálně je asi 11:30 středoevropského času, takže jsem se tak i tak šikovně vyhla škole:)… Teď nás čeká další workshop aparatury, aprílový koncert a 24 hodinová zkouška s TenSingem Jih a další přípravy na protidrogové koncerty s TenSingem Poruba, na které se všichni moc těšíme a to nejen proto, že se vyhneme škole.

Bohužel jako všechno, ani TenSing není dokonalý… Poslední dobou se začínají stávat moderními krádeže v Ten-Singu, a tak několik lidí přišlo o boty, telefon nebo TenSing sám o mix pult a mikrofon… Proto nezbývá než zvýšit bezpečnostní opatření, a tak se nikdo nemůže divit, že dveře v YMCA jen tak otevřené nebudou, je to pro naše vlastní dobro… Tímto nepříliš harmonickým oznámením se s vámi loučím, mějte se krásně a DON´T WORRY, BE TenSing!!!:)

Petra Pastirčáková, TS Poruba a Jih