Uvaděč

Autor: -jvh- <jvh(at)centrum.cz>, Téma: 01/2019, Vydáno dne: 20. 03. 2019

Milí čtenáři! Když od čísla 2019 odečtete 1844, dostanete číslo 175 (2019 – 1844 = 175). Je to neuvěřitelné, ale je to tak, YMCA slaví 175. narozeniny. Ti bystřejší si již správně odvodili, ve kterém roce YMCA vznikla – více na dalších stránkách tohoto čísla.


Dočtete se ale také, co dalšího nás čeká v roce s devítkou na konci, dozvíte se ale ještě i několik informací, které se staly na sklonku roku předchozího. Vždyť držíte v rukou první číslo nového – 21. ročníku vašeho oblíbeného časopisu.

Co nového u protinožců a jak to chodí na takovém celosvětovém setkání generálních sekretářů YMCA, i to zde najdete. Proběhl ale také již osmý ročník volejbalového turnaje YMCA v Pardubicích – dočtete se, jak to dopadlo.

YMCA 175, Protein 21, archaické doby tisku Proteinu.

Co můžete očekávat od toho, když se rozhodnete být dobrovolníkem v zahraničí? Kam můžete vyjet vy? Jak se měla naše partnerská YMCA Srbsko v minulém roce? To vše v tomto čísle!

Po nějaké době je tu opět vojtovka, těším se na vaše tajenky, vylosováni budou všichni – jako výhru obdrží příjemný pocit z procvičení své šedé kůry mozkové a to okamžitě po dopsání posledního ze sta písmen – zaručuji!

A jako vždy – pište!

J. V. Hynek