01/2002

LUČINA & ProteiNovinky

Vydáno dne 01. 01. 2002 (2497 přečtení)
Jistě všichni příznivci Lučiny ocenili „NOVÝ PEVNĚJŠÍ OBAL“ u tohoto bezesporu chuťově výtečného výrobku. Zajisté také všichni zavýskli nad péčí Povltavských mlékáren o zákazníka, uvedením návodu na krabičce, jak se k oblíbené pochoutce dostat.

Nový a pevnější obal
Zvláště, když krok 1 objevíte až po tom, co jej již sami učiníte a krok 2 by Vás jistě bez přečtení nikdy nenapadl. Zkrátka firma zřejmě nechtěla ponechat nic náhodě a rozhodla se udělat pro splnění požitku slintajícího gurmána vše co je jen možné. Nebo že by z nás dělala jen …?

Proč se tato věc vůbec objevuje v Proteinu/Novinkách od YMCA? Zřejmě jste si už všimli, že váš oblíbený časopis má novou strukturu. Je logičtější, jednodušší pro grafika a především tiskárnu, která stále dělala potíže, neboť oboustrannost nebyla schopna strávit a především se tím ušetří místo pro vaše příspěvky. Chtěli bychom v tomto roce přinášet nejen nový pevnější obal – ve smyslu grafiky a struktury, ale i chutného obsahu. Proto uvažte, zda by nějaká ingredience nemohla pocházet i od Vás. Případné příspěvky by mohly mít formu podobnou právě Lučině – na první pohled vtipné, přesto však delikatesní. Nebo i zcela jiné – každý má přeci rád něco jiného a ani Lučinu nelze jíst 365 dní v roce. Věříme, že se nám to podaří lépe než zmíněné Lučině. Povzbuďme se navzájem ve společném díle, aneb „zdar a sílu najdeš v sýru“.

J. V. Hynek

[.. Celý článek | Autor: -jvh- .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]