01/2021

Pracovní list – YMCA slaví 100 let

Vydáno dne 15. 04. 2021 (450 přečtení)
Během doby covidové se snažíme působit alespoň online, pořádáme různé kreativní soutěže a podobně. Na jarní prázdniny jsme si připravili malou novinku, a to v podobě pracovního listu – YMCA slaví 100 let. Cílem bylo vypátrat, jak vypadal Joe First. Kdo to vlastně byl?


Joe First se zasloužil o rozvoj lukostřelby jako sportu u nás, byl také ředitelem pražské Ymky. Pořádal lukostřelecké instruktorské kurzy a mimo jiné také napsal lukostřeleckou příručku.

Děti měly za úkol vyluštit 4 různé tajenky a s jejich pomocí rozpoznat správnou podobu Joe Firsta. Pracovní list – YMCA slaví 100 let Své vypracované listy nám mohly zasílat na náš email: kul@orlovaymca.cz, facebook: @kulorlova nebo instagram: @kulcentrumymca. Tentokrát jsme se rozhodli odměnit 2 osoby, a to losem za pomoci kostky.

Obdarovali jsme Nicol Mayreovou, která získala plecháček YMCA, a Petra Šmulíka, který obdržel flashku YMCA. Výhercům jsme ceny předali a tímto jim ještě jednou gratulujeme!

Touto cestou bychom také chtěli pochválit i ostatní, kteří nám zaslali své pracovní listy, protože to vůbec nebylo jednoduché. Děkujeme za vaši účast.

Nikola Niesytová, YMCA Orlová

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]