01/2005

INÉ KAFE (SK)

Vydáno dne 01. 02. 2005 (18601 přečtení)
21. 11. Futurum, Praha Přeplněné pražské Futurum (přišlo asi 700 lidí) přivítalo 21.12 slovenskou kapelu, stylem zařazovanou do neopunku. Určitě jsem nelitovala půl hodiny strávené v mačkajícím se davu před vchodem...


Po úvodu v podání dvou hodně dobrých předkapel Selfish a hlavně Houba následovaly dvě hodiny, které ale hrozně rychle utekly - Iné kafé hráli nabití energií, bez přestávky a naplno. Potěšili mě i výběrem písní, hráli totiž i věci ze starších alb a „zapomenuté“ kousky, které prý jindy na koncertech neuslyšíme (např. Starý pán). My jsme se ale stejně nejvíc vyřádili na klasice jako Uspešně zapojení nebo Vytrhli mi zub. Tradičně zahráli taky asi tři vypůjčené, jako třeba Tři sestry. Jedním slovem - koncert byl super a stál za to!

Takže, až bude tahle skvělá kapela zase v Praze (a třeba dřív než na tradičním předvánočním turné), určitě neváhejte a běžte na ně taky - jejich koncert vás rozproudí a doufám, že potěší jako mě. Mimochodem, výbornou Houbu můžete vidět v lednu v Akropoli, ale to se už do tabulky nevešlo.

Marie Kroužilová

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]