09/2005

Poděkování Tensingu Praha

Vydáno dne 06. 09. 2005 (2575 přečtení)
Milí přátelé, milé sestry a milí bratři,
od setkání v Praze už uplynul více než měsíc. Léto je v plném proudu. U nás, v Čechách, už dětem začaly prázdniny. A přece vzpomínky na Setkání křesťanů jsou dosud živé. Vzpomínáme s vděčností nejen na dobu příprav, kdy jsme promýšleli a připravovali program.


Těšili jsme se na příjezd našich hostů z blízka i daleka. Vědomí, že patříme do jediné rodiny Božího lidu bylo pro nás nemalým povzbuzením.

Dnes, s odstupem času, si uvědomujeme nejen nedostatky, kterým se při tak náročné organizaci nikdo nevyhne, ale i všechno to, co se skutečně podařilo. A tu je třeba na prvním místě jmenovat Vás, umělce. Ať dramatičtí umělci, hudebníci nebo zpěváci, všichni společně jste vytvořili jedinečný kolorit Setkání. V mnoha kostelech ve středu Prahy se rozezvučely duchovní písně, tradiční skladby i ty, které měly v Praze premiéru.

Rád bych Vám všem jménem organizačního výboru upřímně poděkoval. Křesťanská víra se vyjadřuje v mnoha polohách. V jasném a jednoznačném vyznání, ve službě lásky a také prostřednictvím umění, které zasahuje nejhlubší rovinu lidské duše. Nepochybujeme o tom, že mnozí z účastníků prožili právě při Vašem vystoupení hluboké zážitky, které je provázejí do jejich domovů.

Přejeme Vám, abyste i nadále s radostí umocňovali účinek Evangelia svými duchovními dary a lidem přinášeli radost a potěšení. Srdečně Vás všechny zdravíme a už nyní se těšíme na další setkání na Slovensku.
Jménem Přípravného výboru

V Praze dne 4. srpna 2005

Pavel Smetana, prezident Setkání

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]