2/2009

Uvaděč

Vydáno dne 18. 08. 2009 (6202 přečtení)
Milí čtenáři,
druhá výživná dávka bílkovin v tomto roce přece jen přišla. Snad vás zastihla ještě těsně před kolapsem z nedostatku této základní složky výživy. Může to být ale paradoxně dobrý signál, neboť se říká, že je třeba odrazit se ode dna. Snad to tedy byl právě tento okamžik.


V letošním roce bychom chtěli vydat ještě dvě čísla, čímž bychom docílili periodicitu Proteinu jako čtvrtletníku.

Snad se to tedy s pomocí vašich příspěvků, na které máte určitě přes prázdniny spoustu materiálu z vašich zážitků – táborů, výletů, cest či plánů na další školní rok, podaří.

Neváhejte zvěčnit své akce, prožitky či nápady formou článku do dalšího čísla! František Kroužil se ujal role „sháněče a motivátora“, abychom měli dost materiálu na vydání vždy dalšího Proteinu. Uvnitř čísla tedy najdete výsledek jeho laskavého snažení. A výsledek je zase zajímavý, čtivý, široký, nápaditý, inspirující... Škoda jen, že přísun podobně výživných věcí není pravidelný, spontání a častější.

Hned v úvodu je super zpráva – YMCA Znojmo je opět mistrem České korfbalové extraligy a dorostenci YMCA Znojmo obsadili druhé místo ve své soutěži. Utkání bylo napínavé a strhující, navíc se šťastným koncem, takže zbývá jen GRATULOVAT!

Asi jedna z nejlepších akcí v historii české YMCA proběhla letos v květnu na Masarykově táboře YMCA na Sázavě u Soběšína. Velké Setkání YMCA 2009 nadchlo všechny zúčastněné, článek o něm tedy nemůže chybět.

A pak už to následuje v rychlém sledu, něco ze zahraničí – zážitky Vojty Bergera z Islandu a husineckých ymkařů z Paříže, také něco o TenSingu nechybí, je tu také voňavý a kořeněný příspěvek o setkání dobrovolníků a zaměstnanců YMCA Praha, ale také zcela zásadní článek o kolébce volejbalu, kterou byla samozřejmě YMCA, a novinkou je fejetonek. Pak nějaká ta pozvánečka, informace… Zkrátka jako obvykle…

Pěkný zbytek léta! A čiňte si z něj zápisky, přetavené do článků je Protein rád zpřístupní ostatním.

J. V. Hynek

[.. Celý článek | Autor: administrator .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]