3/2009

Uvaděč

Vydáno dne 07. 12. 2009 (2330 přečtení)
Milí čtenáři, tak se nám to stále nějak nedaří... konec roku je tu a v rukou držíte teprve třetí letošní číslo Proteinu. No ale co naděláme, buďme vděčni alespoň za to. Nebo že bychom se s tím ještě nespokojili? Kdo to rozhodne?

Jsou dvě možnosti. Buď se vy všichni čtenáři nějak rozepíšete, nebo se podaří najít velmi agilní partu lidí, kteří se Proteinu chopí jako své příležitosti a pokusí se z něj udělat opět základní stavební jednotku života všech ymkařů, jak by mu to dle jeho jména Protein slušelo. To nebylo konstatování ani postesk, ale výzva! ;-)

No ale přece jen je uvnitř čísla opět nějaká ta dávka zajímavého počtení. Některé články pojednávají o akcích či skutečnostech již poněkud zaprášených, ale je to dáno tím, že trvá příliš dlouho než se sejde dostatečný počet článků, který by naplnil celé číslo o třiceti dvou stranách. Najdete zde jeden zajímavý a také jeden vtipný článek z historických táborů YMCA. Bylo by možná bezva udělat podobné srovnání s dnešními tábory, které YMCA pořádá, ale obávám se, že mezi dnešními ymkaři není dostatečný počet nadšenců do statistiky, kteří by se toho ujali.

Bond, jeden z bývalých šéfredaktorů Proteinu, se vydal ve svém profesním životě zajímavým směrem a zaslal nám k publikování informaci o tom, čemu se dnes věnuje, ale také jeden konkrétní výstup práce Evropského spotřebitelského centra České republiky, který může být užitečný nám všem, kteří alespoň občas kupujeme něco přes internet.
Blik, blik... blik, krásné Vánoce!

Renata Francová nás potěšila svým už druhým fejetonem, tentokrát na téma thajská masáž... Ještě že jsem svou chuť k návštěvě podobného zařízení dokázal odkládat až do tohoto varování.

Československý tensingový festival přinesl mimo velké zábavy také jeden rekord. Přečíst si o něm člověka potěší, ale zúčastnit se ho muselo být o mnoho lepší, ale závidět se nemá, takže příště dejte vědět dopředu, rád se vám tam taky namáčknu.

No a pak spousta dalšího – něco o festivalu v Banátu, něco o Nekultuře, školení PR, pracovních táborech, volejbalových pohárech, Ymce pro Světlušku, nabídky zahraniční i domácí... no však otočte na další stránky...

J. V. Hynek

[.. Celý článek | Autor: -jvh- .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]