3/2009

YMCA – prostor pro Tebe

Vydáno dne 07. 12. 2009 (2769 přečtení)
Jak možná víte, např. z minulých čísel Proteinu, vyhlásila YMCA v lednu 2009 soutěž o své motto. Proces hledání motta byl velmi komplikovaný, několikakolový, ale po 9 měsících se narodilo. Úkol to byl nesnadný, neboť vymyslet a zformulovat krátký slogan, který by vystihoval neuvěřitelně pestrou škálu aktivit, programů a forem práce YMCA, není jednoduché.

Musí být dostatečně obecné, aby bylo možné ho používat co nejšířeji, ale na druhou stranu musí být dostatečně konkrétní, aby mělo obsah, který dokáže poslání YMCA nějak vystihnout a přiblížit veřejnosti.

Z tvrdé konkurence původně 42 mott bylo do semifinále vybráno 7 nejzajímavějších návrhů: YMCA – mnoho cest, jeden cíl. YMCA – mladí po celý život, YMCA – místo pro tebe!, YMCA – cesta k druhým, YMCA... a život má smysl, YMCA – vztah na celý život, YMCA – cesta k odpovědnosti a YMCA – prostor pro Tebe. Ve finále se utkaly tři návrhy, které v ymkařské anketě mezi 260 respondenty dostaly nejvíce hlasů. Byly to: YMCA – mnoho cest, jeden cíl, YMCA – cesta k druhým, YMCA – prostor pro Tebe. No a jak už hlásá samotný nadpis tohoto příspěvku, zvítězilo právě toto motto.

YMCA tak bude v následujících letech používat pro přiblížení svého poslání veřejnosti slogan YMCA – prostor pro Tebe. YMCA je skutečně prostorem, který nabízí především mladým lidem příležitost pro zapojení se do kvalitních programů a projektů. Ty vytvářejí prostor, který mohou využít další... Děti a mládež, kteří chtějí svůj volný čas trávit smysluplně.

J. V. Hynek____________________________

Reklamní předměty YMCA

Rádi bychom připomněli všem, kteří by s hrdostí vlastnili, užívali, nosili či někomu darovali nějaký předmět s logem YMCA, že jistý výběr je k dispozici v YMCA v ČR – ústředí.
Takže ještě jsou k dispozici:
- Tričko s límečkem (modré s výšivkou loga, vel. S, M, L)
- Tričko klasické (sportovní dres) s velkým logem YMCA na hrudi s nápisem CZECH REPUBLIC (modré, tmavě modré, černé, vel. S, M, L, XL)
- Tričko (černé, oranžové, béžové, vel. S, M, L, XL s vyšitým logem YMCA)
- Klobouk a kšiltovka (světle béžové s vyšitým logem YMCA)
- Šňůrka na mobil nebo klíče s nápisem www.ymca.cz

Zároveň dáváme na vědomí, že se chystá výroba triček YMCA s nově zvoleným mottem YMCA – prostor pro Tebe. Brzy je uvidíte na webových stránkách ymca.cz v sekci Propagace pod příslušným bannerem, kde ostatně najdete i všechny výše uvedené reklamní předměty i s barevnými obrázky.
Zájemci o cokoliv z naší nabídky se mohou domluvit na emailu: sekretariat@ymca.cz.

[.. Celý článek | Autor: -jvh- .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]