03/2010

Uvaděč

Vydáno dne 13. 07. 2010 (2146 přečtení)
Milí čtenáři!

omlouvám se, ale asi nejde začít ničím jiným než tím vedrem…, ano je to nenápadité, ale co víc můžete v těchto podmínkách po svém mozku chtít… No ale přece jen se v něm podařilo připravit letní číslo vašeho oblíbeného časopisu. Co si tedy můžete u vody, pod slunečníkem, v lese, na chatě, ve vlaku, na pláži a kdekoliv jinde přečíst? Nabídka je jako vždy košatá a kvalitní.


Tak tedy především jsou tu dvě hlavní témata – Setkání YMCA 2010 a Oslavy 20 let od obnovení činnosti YMCA u nás. Věřím, že článek o Setkání potěší nejen ty, kteří se zúčastnili i fyzicky, ale i ty, kteří tentokrát nemohli. Oslavy 20 let probíhají po celé ČR, především se udály v prvním červnovém týdnu a tak jsou tu o tom nějaké zprávičky, ale budou pokračovat během celého letošního roku, tak se neostýchejte poslat něco i to těch vašich.

Filip Rajnoch vám představí dalšího kolektivního člena YMCA, tentokrát Braník, dozvíte se i něco o nízkoprahovém klubu Orion YMCA Ústí nad Labem nebo komunitním plánování v Neveklově. YMCA Brno opět nejen pekla PraSe, kromě zajímavého programu byly i vynikající buchty!Pozor – nejvíce bych vám doporučil článek o INDIACE, pokud by se nám podařilo trošku povzbudit sportovní náladu v YMCA právě tímto sportem, bylo by to moc bezva… on ten náš trojúhelník totiž moc rovnoramenný není… to je třeba si přiznat.

Zahraniční okénko tentokrát naplnila YMCA Ukrajina, která píše o svém projektu – Hliněné srdce.

Z luhu jiného je již tradiční fejeton Renaty Francové, či praktické rady Ondřeje Tichoty – kterak postupovat při pronájmu vozu při vašich letních cestách po zahraničí a přitom se nespálit (nemyslím tím jen o rozpálenou kapotu).

No a jinak Vojtovka – tentokrát s velmi důležitým sdělením v tajence – co je nutného v parných dnech, dále pozvánky, atd.

J. V. Hynek

[.. Celý článek | Autor: -jvh- .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]