05/2011

Víkendovka TS Tyjátru a TS Černilova

Vydáno dne 13. 11. 2011 (1455 přečtení)
Říjen 2011 očima TenSingu Tyjátr

Na víkendovém soustředění v Moravské Třebové (7.–9. 10. 2011) bylo jako v pohádce – bydleli jsme na faře ve vesnici Gruna a celá víkendovka byla v duchu filmu Narnie.


Poté co jsme přijeli, jsme se na tento film podívali a zbaštili vynikající večeři. Další den ráno nás venku čekala hra, která nás probudila víc než jakákoliv rozcvička. Byli jsme celí od bláta díky tomu, že jsme nedopatřením běhali i po zabláceném poli a nechtěně jsme si šlapali po nohách. Následoval den plný písniček, tance, muzikálů, kapely… a prostě jsme si užívali tu skvělou tensingovou náladu a zábavu při hrách. V domě, v kterém jsme bydleli, nám vedoucí připravili dva pásy označené izolepou. Jeden byl zpívací a vždy když jsme jím šli, museli jsme si zazpívat. A v tom druhém pásu jsme museli všechno dělat pomalu.

V sobotu jsme k obědu měli bramborovou polévku a jako další chod byli modré brambory, což je velmi unikátní jídlo, které se málokde vidí (nebojte, nebyly otrávené). :-)

Odpoledne jsme zavítali přímo do Narnie v podobě zábavné hry s vyvrcholením skvělého rýžového nákypu. Po tom co jsme se pořádně nadlábli, bylo zamyšlení, při kterém jsme do velkého nakresleného těla panáčka vepisovali různé verše z Bible.

Na závěrečné večerní párty, při které si každý mohl dělat, co chtěl, nemohly chybět ani brambůrky, gumíci a kofola. Tento večer jsme si užili nevídanou zábavu v podobě nepřestávajícího smíchu. Potom jsme šli spát s dobrou náladou a skvělým pocitem po krásném dnu. Ráno jsme se časně probudili a sbalili si věci. Pak jsme se nasnídali a naautili jsme se do aut a vyrazili jsme do kostela na mši, kde měl zdejší kněz zajímavé kázání a kde jsme my TS Tyjátr a Černilov zahráli a zazpívali pár písniček. Po skončení mše jsme se nasvačili a rozjeli se zpátky domů. Byla to skvělá víkendovka, kterou by jsme asi všichni chtěli prožít znovu.

společnými silami napsaly tensingářky Natálka a Zuzka

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]