06/2011

YMCA World Challenge

Vydáno dne 23. 01. 2012 (1542 přečtení)
Akce pro 5.000.000 ymkařů!!!

Světová aliance YMCA pořádá dne 13. října 2012 akci, která má zviditelnit YMCA po celém světě, můžete se k ní připojit i vy!


V tento den bude na nejrůznějších místech světa probíhat společná aktivita – hody na basketbalový koš. Můžete uspořádat samostatnou akci, nebo k jakékoliv své aktivitě přidat tento prvek.

Cílem akce je zorganizovat akci s největším počtem účastníků hodu na basketbalový koš v jeden den, a zviditelnit aktivity vaší místní YMCA na veřejnosti.

Pokud z akce pořídíte fotografii a pošlete na příslušný email, objeví se ještě týž den na speciální webové stránce.

Máte do takové věci chuť? Mohlo by to zviditelnit YMCA ve vašem městě či obci? Máte nápad, jak to zrealizovat? Akce může být komorní, můžete zapojit místní školu či školy, můžete uspořádat megaakci na náměstí – je to na vás. Pokud se zúčastníte, stanete se tak součástí skupiny, doufejme 5.000.000 lidí, po celém světě, která se tento den spojí do jedné velké ymkařské basketbalové rodiny.

Pokud vás to oslovilo či nadchlo, zabukujte si tento termín, podrobnosti vám určitě zprostředkujeme v nadcházejících měsících, případně se můžete více dozvědět na: http://challenge.ymca.int.

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]