02/2012

Dětský den s YMCA Neveklov

Vydáno dne 07. 01. 2013 (1943 přečtení)
Už jste někdy běhali v létě na běžkách po trávě? Prolézali jste pavučinou z lan, a to navíc s rancem dříví na zádech? Ale určitě už jste si někdy vyzkoušeli kutálení pneumatik, cvrnkání kuliček slalomem, skákání v pytlích nebo poznávání stromů po hmatu se zavázanýma očima. A asi by vás nepřekvapila jízda na raftu po rybníce, střílení ze vzduchovky a luku nebo poznávání zvířat.
Soutěže, hasiči, vláček a tanec. Tak bychom mohli shrnout, co vše mohlo zažít více než 130 dětí na oslavě Mezinárodního dne dětí v neveklovském parku 3. června. Odpoledne zahájili hasiči dramatickou ukázkou automobilové srážky, po které vysvobodili zraněného řidiče z vozidla. Pak následovaly různé soutěže.

Závěr odpoledne patřil opět hasičům a tanci. Začínající skupina Dancing Crackers Neveklov předvedla své taneční vystoupení. Následovala velká a efektní akce hasičů – uhašení požáru nabouraných vozidel. O zakončení se postarali tanečníci, se kterými mohli tančit i všichni přítomní, děti i dospělí.

Pořadatelem odpoledne byla YMCA Neveklov, ale nemohla by ho uspořádat bez pomoci dalších subjektů.

Za finanční pomoc děkuje Městskému úřadu Neveklov, Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy a panu senátorovi Karlu Šebkovi. Za pomoc s programem děkujeme SDH Neveklov a Okresnímu mysliveckému spolku Benešov a mnoha dobrovolníkům, bez kterých by pořádání takto velké akce vůbec nebylo možné.

Markéta Doušová, YMCA Neveklov

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]