01/2015

Volejbalový turnaj YMCA 2015

Vydáno dne 14. 04. 2015 (1437 přečtení)
V sobotu 7. února proběhl v exkluzivních prostorách tělocvičny pardubické univerzity již 4. ročník amatérského volejbalového turnaje organizovaného YMCA DAP.


Turnaje se tentokrát zúčastnilo 9 týmů, což poněkud rozhodilo tradičního turnajového pavouka, ale po dohodě kapitánů na systému hraní se již všichni seřadili na slavnostní nástup. Ředitel turnaje David Strádal všechny přivítal, připomněl ymkařské destatero sportovce a popřál všem hru bez zranění a v duchu fair-play. Joel Ruml, jeden z hráčů proslovil úvodní duchovní slovo, pro tento turnaj typickou složku akce a pak už se všichni pustili do nádherné ymkařské hry, zvané volejbal.

Hráli jsme ve třech skupinách, jejichž vítězové pak hráli o celkově první až třetí místo. Druzí ve skupinách opět s druhými z jiných skupin o 4. až 6. místo a třetí ze skupin proti sobě o 7. až 9. místo. Leč pro nedostatek času nebyla poslední skupina dohrána a tak se týmy domluvili na dělené pozice - viz finální výsledková listina. Lonští vítězové ZTP Olomouc podlehla ve finále nováčkům turnaje – Vikingům, a tak na poháru přibude cedulka s novým týmem. Třetí skončili vítězové podzimního pražského turnájku YMCA, což svědčí o kvalitě turnaje pardubického. Všichni se jistě těšíme na příští ročník!

Finální výsledky:
1. Vikingové
2. ZTP Olomouc
3. Pondělní YMCA
4. Hopkající sloni
5. All Stars
6. Pražský výkvět
7.–9. Údolí husího krku, SK Nemám, VK Jarov

Na webu ymca.cz najdete ve fotogalerii spoustu fotek z této povedené akce.

J. V. Hynek, foto: autor textu

Na snímku:
Část vítězného družstva letošního ročníku: „Vikingové“!

[.. Celý článek | Autor: -jvh- .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]