04/2015

Aneta Langerová rozdávala v Orlové radost!

Vydáno dne 11. 02. 2016 (1105 přečtení)
V úterý 8. prosince 2015 vystoupila v Orlové v rámci svého turné Na Radosti 2015 zpěvačka, kterou zřejmě není nutné nikomu příliš představovat, Aneta Langerová.


Aneta spolu se svojí kapelou a skvělou partou, předvedla opravdu ojedinělou show, kterou Orlová skutku dlouho nezažila. Musím říct, že mne i orlovské publikum velmi mile překvapilo, kdy v takřka vyprodaném sále, diváci zcela přirozeně a spontánně reagovali.

Aneta představila především svoje nejnovější písně ze svého stejnojmenného alba Na Radosti. Nechyběly však ani kousky z jich předchozích alb, avšak v nových provedeních.

Největší radostná chvíle byla v závěru koncertu, při potlesku ve stoje. Po tomto úžasném momentě následovala asi nejznámější píseň z celkové tvorby Anety Voda živá, kterou jsme si všichni v sále zazpívali. Opravdu to byl krásný a radostný moment.

Celkově měl koncert velmi příjemnou atmosféru, a věřím, že jsme si jej všichni, kdo na něj dorazili, příjemně užili. Pro ty, co to nestihli, je tady další radostná zpráva, že Anet bude v koncertním turné pokračovat i v roce 2016. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří umožnili, že se koncert mohl vůbec uskutečnit, a to všem kolegům, kamarádům, rodinně, Domu kultury města Orlové, Městu Orlová, agentuře Art Shock, s. r. o., a všem kteří na koncert přišli, a tím vytvořili úžasný zážitek, a radostný večer v době předvánoční.

Miroslav Sedláček, YMCA Orlová, foto: archiv autora

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]