02/2016

8. ples YMCA Jindřichův Hradec

Vydáno dne 17. 06. 2016 (1328 přečtení)
Jak začít? Třeba tím hezkým. O YMCA plese by se toho dalo říct spoustu. Pokusím se tedy najít jen pár trefných vět, kterými vám zkusím přiblížit, jak krásný večer to byl.


Tančili jsme, smáli se, potkávali známé, bavili se, posílali radost dál, společně tvořili mozaiku již tradičního YMCA plesu, který nám všem dal přesně to, co jsme očekávali. Každý si v něm našel kousek svojí radosti – ostatně jako může najít každý již v samotném konceptu YMCA. Propluli jsme společně večerem a nocí z 16. na 17. ledna 2016 a plavba to byla opravdu báječná. Všichni si přišli na své, a to nejen díky skvělé organizaci a souhře kolektivu. Nebudu zde již zmiňovat konkrétní jména, kterým patří velké poděkování, protože tradiční děkovačka proběhla už na plese. Stejně si ale neopustím, alespoň krátké díky všem, kteří si s plesem dali takovou práci.

Bylo to krásné a bylo toho k vidění moc. Když se skloubí pestrý program, skvělá kapela, brilantní organizace a milí lidé, nemůže vzniknout nikdy nic špatného. Tak zase za rok? Budeme se těšit na viděnou 21. 1. 2017…

Veronika Slavíková, YMCA Jindřichův Hradec, foto: YMCA JH

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]