01/2018

Volejbalový turnaj YMCA 2018

Vydáno dne 01. 03. 2018 (807 přečtení)
I v letošním chladném sobotním ránu 17. února 2018 přivítala sportovní hala pardubické univerzity smíšené volejbalové týmy z celé republiky při příležitosti sedmého ročníku Volejbalového turnaje YMCA.


Za svou historii byli na turnaji poprvé přítomni certifikovaní rozhodčí s mnohaletými zkušenostmi. Opět tak turnaj pokročil v kvalitě o krůček výše. V neposlední řadě i úroveň hry držela vysokou laťku.

Na třech kurtech se během dopoledne odehrály nejprve tři rozlosované základní tabulky. Poslední týmy ze základních tabulek měly již jistý souboj o 7. až 9. místo absolutního pořadí. Mezi prvními a druhými ze základních tabulek následoval „rozstřel“ hraný na dva vítězné sety ale jen do 15 bodů. Tím se rozhodlo, kdo bude hrát o 4. až 6. místo a kdo bude bojovat o příčky medailové.

Konečné výsledky:
1. místo – Blitzkrieg
2. místo – N. Bobři
3. místo – Pondělní YMCA
4. místo – ZTP Olomouc
5. místo – Bum Bác Praha
6. místo – EVS Pardubice
7. místo – Jarov
8. místo – Švestky
9. místo – Bizoní stádo

Poděkování za úspěšný průběh turnaje patří YMCA DAP, YMCA v ČR, vstřícným zaměstnancům UPCE, pánům rozhodčím, všem ochotným pomáhajícím s úklidem hřišť a pánu Bohu, že nad celým turnajem držel ochrannou ruku a vše proběhlo bez vážnějších úrazů a k radosti zúčastněných.

David Strádal, YMCA DAP, foto: J. V. Hynek
[.. Celý článek | Autor: -dst- .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]