01/2020

Volejbalový turnaj YMCA

Vydáno dne 01. 03. 2020 (392 přečtení)

9. ročník

V sobotu 15. února se v Pardubicích uskutečnil již 9. ročník Volejbalového turnaje YMCA.


Celkem se letošního turnaje zúčastnilo 8 týmů, což je ideální počet pro konstrukci turnajového pavouka. Týmy byly rozlosovány do 2 skupin, poté se postupovalo do velkého či malého finále nebo do zápasů o další umístění. Každý tým si zahrál 5 zápasů, takže vše tak akorát. Jak je na ymkařském turnaji zvykem hrálo se fair-play, s plným nasazením a v přátelské atmosféře.

Do finále se dostali obhájci loňského triumfu – Volejbalová grupa a velmi kvalitní Bobři. Hráči ostatních družstev, kteří tento zápas sledovali, obdivovali neuvěřitelné zákroky na obou stranách. Každé z družstev získalo po setu a tak se všichni těšili na set rozhodující – a právem. Byl velmi dramatický až do konce, žádný tým si nechtěl nechat ujít vítězství, když mu byli tak blízko. Sportovní štěstíčko se letos přiklonilo na stranu Bobrů, když dokázali zvítězit 28:26.

Závěrečný nástup, předávání diplomů a cen, pár fotek na památku a radost unavených těl z dobře prožitého dne... tak snad prožívali tyto chvíle bez výjimky všichni zúčastnění. Díky Ymce DAP za organizaci.

A konečně pořadí týmů v 9. ročníku Volejbalového turnaje YMCA:
1. Bobři
2. Volejbalová grupa
3. Švestky
4. Pondělní YMCA
5. NADLABEM
6. BUMBÁC
7. EVS Pardubice
8. YMCA Jindřichův Hradec


A kdo pozdvihne putovní pohár YMCA v jubilejním 10. ročníku? Trénujte, za rok to můžete zkusit i vy!

Jaroslav V. Hynek, foto: archiv YMCA

[.. Celý článek | Autor: -jvh- .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]