02/2020

Přespávačka v Náruči!

Vydáno dne 17. 06. 2020 (374 přečtení)
Letošní první přespávačka dětí a vedoucích z Kůlcentra YMCA Orlová se vydařila! Konala se v blízkém Komunitním centru NÁRUČ v Orlové – Lutyni od pátečního odpoledne 14. února do sobotního dopoledne následujícího dne.


Po úvodu, který tvořil hodinový čtyřboj v karetní hře Prší, se hrála řada her pohybových, jako například Židlovaná. Během odpoledne nechyběla ani řízená pantomima a nezbytné taneční řádění. Děti si vyslechly interaktivní přednášku o svatém Valentýnovi spojenou s výtvarným tvořením, za kterou ti nejlepší byli odměněni oblíbenými kyselými bonbóny.

Poté nastal čas pro přímo exkluzivní večeři. Podávalo se osm druhů pizzy. Všechny byly opravdu vynikající a všem nám zaplnily vyhladovělé žaludky. Potom jsme se až do pozdních hodin dívali na dětmi vybrané filmy.

Následující den, tedy v sobotu 15. února, jsme posnídali chutné chleby s taveným sýrem nebo jahodovou marmeládou. K tomu jsme popíjeli stoprocentní pomerančový džus, který nás příjemně osvěžil. Pak už zbýval čas jen na balení a nezbytný úklid všech prostor. :-) Děkujeme touto cestou Farnímu sboru Českobra

trské církve evangelické v Orlové za bezplatně poskytnuté prostory i za příjemné zázemí během celé akce. Bez jejich podpory a spolupráce by se akce rozhodně nemohla konat v takovém rozsahu. Také děkujeme dobrovolníkům Mgr. Lence Pastirčákové a Janu Beranovi za vydatnou pomoc s organizací programu.

Nikola Niesytová a Robert Kovarik, YMCA Orlová, foto: archiv autorů textu

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]