03/2020

Jen online nestačí!

Vydáno dne 05. 10. 2020 (456 přečtení)
Zdá se, že dnešní doba (nejen během pandemie) online aktivitám přeje. Přes internet se lidi vzdělávají, pracují, baví, navazují i ukončují vztahy, diskutují. Není na tom nic špatného, ale není to přeci jen trochu málo?


Jsou přeci věci, které online nezažijete. Probudit se ráno ve spacáku a pozorovat mlhu, která se válí na louce, večer si jít lehnout a ve vlasech cítit vůni ohně, zažívat společenství s druhými, spontánní reakci kamarádů, když se něco povede nebo propojení se ve společné euforii ze zdolání náročného výšlapu.

I proto se letošní podzim v Ymce ponese v duchu tématu Jen online nestačí. Jeho cílem je vyzvat mladé lidi k aktivitě, osobnímu setkávání a zážitkům „na vlastní kůži“. Chceme je motivovat, aby vystoupili ze své individuální komfortní zóny, zajímali se o své okolí, budovali reálné vztahy.

Schválně se zkuste zamyslet – co všechno se online zažít nedá? Vytvořte originální fotku nebo video na toto téma, sdílejte ho na sociálních sítích s #jenonlinenestaci a zašlete ho na soutez@ymca.cz do 17. listopadu 2020. Tři nejlepší příspěvky hodnotně odměníme!

Ve spolupráci s českým Ten Singem – a věříme, že se připojíte i vy další – plánujeme představit toto téma na soběšínském Setkání YMCA, celonárodním tensingovém festivale v Pelhřimově i na listopadovém Korzu Národní. Připravujeme také sérii videí, fotografií a výzev na sociální sítě. Budeme rádi, když tuto naši iniciativu podpoříte – ať už sdílením, předáváním myšlenky ve svých ymkařských programech nebo vlastním kreativním pojetím.

Julie Bergerová, koordinátor PR a komunikace YMCA v ČR, foto: Richard Hodonínský

#jenonlinenestaci #ymcacz


[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]