03/2020

Vesmírná mise

Vydáno dne 05. 10. 2020 (451 přečtení)
Na základně Seleška jsme se společně s dětmi, které byly vybrány na Vesmírnou misi, vydali do vesmíru pro kámen nesmrtelnosti. Díky výběrovému řízení, kde děti musely prokázat své dovednosti a schopnosti, vzniklo 6 posádek, které vyrazily na misi. Během cesty komunikovaly se zemí. Abychom vám přiblížili průběh mise, tak vám zde poskytneme některá hlášení zemi od jednotlivých posádek.


1. HLÁŠENÍ ZEMI:
Drahá Země,
dnes jsme s celým týmem sestavili raketu. Všichni jsme si zkusili své schopnosti v praxi. I když potřebujeme své znalosti ještě vylepšit, vedli jsme si celkem dobře. Při odletu do vesmíru jsme se trochu báli, ale nakonec jsme si to pořádně užili!!!
Těšíme se na další dobrodružství a na prozkoumávání planet.
posádka Star Kvark

2. HLÁŠENÍ ZEMI:
Včera v noci jsme se ještě vydali na menší cestu a potkali mimozemšťany, kteří nám povolili si vzít kameny nesmrtelnosti. Dopoledne jsme zjistili, že kamenů je málo, proto jsme pokračovali v průzkumu. Cesta byla pro většinu dlouhá a únavná. Cestou jsme sbírali kameny a museli je přinést na základnu. Myslím, že snad každý se dnes strašně moc těšil na večeři a do postele.
posádka Redpolo 209


3. HLÁŠENÍ ZEMI:
Drahá Země,
dnes jsme přeletěli na další planetu. Zjistili jsme totiž, že ty kameny co jsme našli nejsou z Osmia, tím pádem nemají ty správné účinky. Když jsme se dostali na tu planetu Endevan, museli jsme se probojovat až k naší základně. Nebylo to však jednoduché. Vyskytovali se tam totiž místní tvorové.

Tyto nebezpečné bytosti s kulatými zuby nám velice komplikovaly cestu k cíli. Naštěstí naše celá posádka vyvázla v pořádku. Sice jsme nepřenesli všechny věci, ale i tak máme šanci přežít. Jídla máme pořád dostatek a o zábavu máme postaráno. Těšíme se na to, co nám další den přinese.
S láskou Gargan

4. HLÁŠENÍ ZEMI:
Drazí lidé,
jelikož nám jeden z mimozemských tvorů porouchal loď, museli jsme zůstat na planetě. Zkoušeli jsme jak spolu umíme spolupracovat. Dnešní den byl kvůli tomu velmi frustrující. Museli jsme projít různými zkouškami. Občas to bylo velmi náročné. Snad to všichni přežijeme.
S láskou Žlutý trpaslík

5. HLÁŠENÍ ZEMI:
Zdravím Zemi!
Dnes jsme se dozvěděli, že osmium mělo být využito k výrobě zbraní. Tak jsme celý náklad nechali na planetě Evangeron.

Hned po přistání na Zemi kapitána i ředitele zatkla vesmírná policie. Jako posádka jsme skončili první. Nálada týmu je nadsvětelná. Za odměnu jsme dostali vesmírný hrníček. Už prosím vás nikoho nepozdravujte, my si je pozdravíme sami.
posádka Okolo 15

Ze zpráv z vesmíru jste se mohli dozvědět, že ředitel vesmírné společnosti vyslal posádky pro kameny nesmrtelnosti ze zcela zištných důvodů pro sebe samého a zároveň na výrobu zbraní. Naštěstí během mise naše posádky mohli slyšet evangelium a to již při prvním setkání s mimozemšťany, kteří jim ho řekli. Díky tomu si mohli uvědomit, co je v životě opravdu důležité. A že na kamenech nesmrtelnosti vůbec nezáleží, protože věčný život máme v Bohu.

Ráchel Jiroutová (Gretchen), YMCA Sever, foto: Straka

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]