01/2021

European YMCA Staff conference 2021

Vydáno dne 15. 04. 2021 (252 přečtení)
Ve dnech 15.–19.září tohoto roku se bude konat celoevropská konference pro zaměstnance, sekretáře a předsedy jednotlivých Ymek.


Cílem této konference je vytvořit pro všechny účastníky inspirativní prostředí, kde se během užitečných přednášek a volitelných workshopů dozví zajímavé věci, které pak budou moci použít ve své práci, poslechnou si zajímavý inspirativní příběh kolegů, který je třeba namotivuje k něčemu novému, společně nahlédnou do prostředí švédské Ymky a jejích aktivit, připomenou si hodnoty a společné základy hnutí YMCA, zároveň si společně užijí kvalitní čas (např. během výletů, odpočinku, neformálního večerního programu, volitelných sportovních aktivit…), seznámí se se svými kolegy v zahraničí a budou moci se inspirovat navzájem.

Konference proběhne v Kärsög?rden nedaleko Stockholmu ve Švédsku, hlavním jazykem bude angličtina. Hlavními tématy letošní konference je téma „Sustainability and resilience on both organisational and personal levels“, které se zaměří hlavně na téma Identity, věrnosti Ymky svému poslání, aktuálnosti a zdraví organizace i fyzické a mentální zdraví jejích členů. Během zajímavého programu se jednotliví ymkaři získají mimo jiné i nové tipy na organizaci aktivit, naučí se nové aktivity a hry do svých programů, dozví se o nových možnostech, jak organizovat online programy pro děti a mladé, dozví se něco o historii a poslání Ymky i o tom, jak motivovat sebe, dobrovolníky ve své Ymce, a jak nevyhořet, dozví se tipy, jak spravovat majetek Ymky a jak získávat finanční prostředky na své aktivity, a společně se zamyslí nad tím, co dělat, aby naše aktivity byly stále relevantní a odpovídaly potřebám dnešní doby.

Zatím je plánováno, že konference proběhne ve Švédsku, kam všichni účastníci dorazí, ale pokud by omezení cestování nadále trvalo, je připravován náhradní dvoudenní online program. Zda proběhne konference osobně nebo online, bude rozhodnuto nejdéle v květnu. Cena této konference pro jednoho účastníka, která zahrnuje program, ubytování, jídlo veškeré výlety a exkurze, je kvůli drahé lokalitě trošku vyšší. Je vyčíslena na celkem 4800 SEK (12 300 Kč) + doprava. Pro účastníky je zároveň ze strany české Ymky připravována finanční podpora na zaplacení účastnického poplatku. Na více informací v případě vašeho potenciálního zájmu se ptejte na emailové adrese ymca@ymca.cz.

Sára Dzvoniková, zahraniční sekretář YMCA v ČR, grafika: YMCA Europe

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]