01/2021

Soutěž v kreslení pomocí ruky s YMCA Orlová

Vydáno dne 15. 04. 2021 (272 přečtení)
Žijeme v nelehké v době, a proto jsme se rozhodli uspořádat další soutěž s YMCA Orlová! O co tentokrát šlo? Bylo to jednoduché, zábavné, a především nic složitého. Naším cílem bylo alespoň na chvilku odreagovat děti od sociálních sítí.


Stačilo, když si na papír soutěžící obkreslili jakkoliv svoji ruku. Záleželo pouze na nich. Opět ani v této soutěži nebyla stanovena žádná konkrétní pravidla. Poté stačilo, aby děti svou obtaženou ruku dokreslily. Soutěžící nám mohli své výtvory zasílat na náš e-mail: kul@ymcaorlova. cz, Facebook: @kulorlova nebo Instagram: @kulcentrumymca, a to od 25. do 29. 1. 2021.

Přišlo nám celkem sedm výtvorů. Všechny byly moc pěkné a každý svým způsobem originální. Jelikož jsme se nemohli rozhodnut, který obrázek je nejkrásnější, zvolili jsme opět metodu losování - jako u první soutěže s YMCA Orlová.

Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. Jste všichni moc šikovní! Touto cesto bychom chtěli pogratulovat výherkyni soutěže Dáši Šrubařové. Gratulujeme! Dáši jsme výhru předali. Vy ostatní nezoufejte, určitě bude další kreativní soutěž o krásné a super cool odměny.

Nikola Niesytová, YMCA Orlová, foto: archiv autorky textu

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]