01/2022

Leden v Kůlcentru YMCA Orlová

Vydáno dne 07. 03. 2022 (336 přečtení)
Celý měsíc leden se nesl především ve znamení stavění lega a hraní karetních a deskových her.


Jak už jsem se zmínila výše, v lednu u nás v Kůlcentru YMCA Orlová kralovalo lego. Chlapci i děvčata postavili nespočet značek automobilů a lodí, různých druhů budov, ale i zvířat. Děvčata zaujala nejvíce tematika lega s princeznami.

Další hra, která se hned na první dobrou ujala, nese název Ubongo. Tato hra spočívá v tom, že všichni hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, na kterých jsou vyobrazená roztomilá zvířátka. Ten, kdo zadání složí jako první, musí ihned zvolat heslo: Ubongo! Jako odměnu za úspěšné složení dostane diamanty. Kdo získá nejvíc diamantů po ukončení hry, stává se vítězem. V neposlední řadě zaujaly své místo u dětí hry jako je Karak, Uno nebo Goblíci.

Tímto článkem bychom vám všem chtěli popřát, ať se rok 2022 nese ve znamení hlavně zdraví, lásky a mnoha úspěchů v osobním i pracovním životě.

Děkujeme také za dlouholetou podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR, městu Orlová, Moravskoslezskému kraji, Ůřadu práce, Domu kultury města Orlové, p. o., a EURODESKu. Bez podpory těchto organizací bychom nemohli existovat ani pracovat s dětmi a mládeží.

Nikola Niesytová, Kůl Centrum YMCA Orlová, foto: archiv autorky textu

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]