03/2022

Tetování s YMCA Orlová!

Vydáno dne 19. 10. 2022 (138 přečtení)
V posledním červnovém týdnu jsme si pro děti připravili workshop v podobě tetování. Objednali jsme speciální fixy a pera na kůži a také tetovačky pro holky i pro kluky. Děti si mohly vytvořit originální tetování. Bylo to jen na nich. Neměly stanovené žádné hranice. Mohly si na svém těle vytvořit opravdu, co chtěly.


Tetování mělo velký úspěch a z toho máme radost. Touto cestou bychom chtěli poděkovat městu Orlová, Moravskoslezskému kraji a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR za finanční podporu.

Závěrem Vám přejeme krásné prázdniny plné radostných zážitků a letní pohody.Malování na trička


Třetí týden července jsme si pro děti a mládež připravili workshop v podobě malování na trička. Nakoupili jsme bílá trička různých velikostí, speciální fixy na textil a mohlo se začít tvořit.

U našich velmi talentovaných umělců tato akce sklidila velký úspěch. Byli nekonečně kreativní a nápadití. Malovali od abstrakcí, smajlíků až po iniciály oblíbených interpretů a influencerů.

Touto cestou bychom rádi poděkovali městu Orlová, Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Moravskoslezskému kraji, bez jejichž finanční podpory by se zmíněný workshop nemohl konat.

Děkujeme!

Nikola Niesytová, YMCA Orlová

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]