04/2022

Výlet do NH Freestyle Arény
s YMCA Orlová

Vydáno dne 30. 11. 2022 (107 přečtení)
Pracovníci YMCA Orlová vyslyšeli toužebná přání dětí a mládeže, které se po celý rok účastnily všech aktivit Kůlcentra YMCA Orlová, IMPULS klubu i IMPULS weeku a připravili pro ně poslední letošní výlet do ostravské NH Freestyle Arény.


Na sraz v pátek 28. října kromě vedoucích dorazilo 19 dětí připravených skákat a cvičit na trampolínách do roztrhání těl. K tomu je ostravská NH Freestyle Aréna jako stvořená. Po dvou hodinách, které si děti užily na maximum, byly lízátky oceněni nejlepší skokani z dívek i chlapců a každý účastník navíc obdržel na doplnění energie oplatky.

Chceme touto cestou poděkovat našim sponzorům. Nemohli bychom fungovat, jezdit na výlety ani tvořit bez vydatné podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR; projektu Volný čas s YMCA Orlová 2022, který byl podpořen z prostředků Moravskoslezského kraje v rámci Podpory volnočasových aktivit pro mládež v roce 2022 ve výši 50 000 Kč; města Orlové a evropského informačního portálu pro mládež EURODESK. Děkujeme Vám!

Robert Kovarik, YMCA Orlová, foto: Miroslav Sedláček

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]