04/2022

Zábavná a hravá záložka YMCA Orlová

Vydáno dne 30. 11. 2022 (103 přečtení)
Zábavná a hrává záložka – takto se jmenoval další kreativní workshop, který jsme připravili pro všechny návštěvníky Kůlcentra YMCA Orlová.

Přemýšleli jsme, jak malinko ulehčit žákům ve školách to jejich učení, a tak nás napadlo, že pěkná a hlavně originální záložka musí náladu zvednout každému. A tak vznikl tento workshop.¨

I toto tvoření sklidilo mezi dětmi velký úspěch a zájem o činnost i vyrábění. A co to vlastně zábavná a hravá záložka je? V našem podání se jedná o záložku ze dřívek. Na vystřižený tvrdý papír ve tvaru tužky či pastelky jsme nalepili temperovými barvami nabarvená dřívka. Záložka je takto pevnější i hravější, protože opět se děti nemusely držet žádného vzoru. Mohly si vytvořit záložku, jakou chtěly, dle jejich fantazie a představ.

Touto cestou bychom rádi poděkovali všem, kteří si k nám záložku přišli vyrobit, a zároveň také městu Orlová, Moravskoslezskému kraji a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR bez jejichž finanční podpory by se zmíněný workshop nemohl uskutečnit. Děkujeme!

Nikola Niesytová, YMCA Orlová

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]