04/2022

Živá knihovna online
a Cestovatelské večery

Vydáno dne 30. 11. 2022 (89 přečtení)
YMCA Orlová připravila dvě zajímavé akce...

Živá knihovna onlinePracovníci YMCA Orlová za podpory města Orlové, Domu kultury města Orlové, p. o., a informačního portálu pro mládež EURODESK připravili během tohoto roku sérii 7 cestopisných přednášek Cestovatelské večery. Nejprve jsme 25. 3. s Michalem Lošťákem procestovali Maďarsko. Následovaly 29. 4. toulky po Albánii s Ing. Janem Hrádkem. Poté nám své zážitky 19. 5. vyprávěl a fotografie z cest po Laosu promítal Ing. Viktor Pavelka. Další pak bylo 10. 6. putování po Rumunsku a Bulharsku s karavanem v podání MgA. Petra Kantora.

Během Sjezdu alternativní mládeže se výjimečně odpoledne v pátek 12. 8. konala přednáška Michala Lošťáka o jeho více než oblíbeném Švýcarsku. Pak jsme navštívili 23. 9. s přáteli MgA. Petra Kantora Gruzii. Celý cyklus přednášek uzavřela Mgr. et Mgr. Veronika Ormaniecová 21. 10. svým povídáním o cestách po severní Itálii. Letos naše přednášky navštívilo celkem přes 120 osob. Děkujeme ještě jednou našim sponzorům i návštěvníkům za jejich podporu a přízeň.

Robert Kovarik, YMCA Orlová


Cestovatelské večery

ku, přesto mu mnozí zcela zdraví lidé jen tak tak stačí. Záměrně jsem Vám neprozradil vše, co nám naše tři živé knihy letos sdělily. Více se dozvíte, když se podíváte na https://www.facebook.com/kulorlova/videos/?ref=page_ internal Zatím naše videa vidělo a slyšelo 140 osob, čekáme právě na Vás!

Dovolte mi touto cestou ještě poděkovat našim sponzorům, bez nichž by se Živá knihovna offline ani online letos nemohla konat. Děkujeme městu Orlové, Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR a informačnímu panelu pro mládež EURODESK.

Robert Kovarik, YMCA Orlová

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]