01/2023

LEGO weeks s YMCA Orlová

Vydáno dne 02. 03. 2023 (165 přečtení)
Na závěr listopadu jsme si pro všechny návštěvníky YMCA Orlová připravili workshop, který se nesl ve znamení stavění Lega. Kdokoliv z dětí se mohl akce zúčastnit. Nebylo to ničím limitováno. Rozhodli jsme se, že nejlepšího stavitele odměníme.


Na LEGO weeks se postavily celkem 124 ministavebnice Lego, do soutěže se zapojilo celkem 11 dětí. Měli jsme k dispozici různé stavebnice, klučičí i holčičí. Účast byla opravdu velká.

Na prvním místě se umístil chlapec, který postavil 54 stavebnic. A my mu tímto ještě jednou moc gratulujeme. Odměnili jsme ho hlavní cenou – vánoční čokoládovou kolekcí. Drobné odměny dostali i ostatní stavitelé, myslím, že odcházeli spokojeni.

Nesmíme opomenout pochválit všechny zúčastněné, odvedli jste úžasnou práci! Jsme moc rádi, že se tento workshop povedl nad naše očekávání. Doufejme, že ten další bude minimálně stejně tak úspěšný.

Touto cestou bychom rádi poděkovali hlavnímu sponzoru stavebnic Lego, a to Moravskoslezskému kraji. Projekt Volný čas s YMCA Orlová 2022 byl podpořen z prostředků MSK v rámci podpory volnočasových aktivit pro mládež v roce 2022 ve výši 50 000 Kč. Ještě jednou velice pěkně za výše zmíněnou podporu děkujeme!

Nikola Niesytová a Robert Kovarik, YMCA Orlová, foto: archiv autorů textu

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]