01/2014

World Challenge 2014

Vydáno dne 11. 03. 2014 (1215 přečtení)
Dva roky uběhly a...
je tu zase World Challenge! Tentokrát se světová výzva nese v duchu hesla „Youth Empowerment“, což by se dalo zhruba přeložit jako zmocnění mládeže.


Není tajemstvím, že YMCA je mládežnická organizace, a bohužel není tajemstvím, že mládež to nemá v dnešním světě vůbec lehké. Proto má World Challenge za cíl dát hlas všem těm, kterým není osud mladých generací lhostejný. Na stránkách http://challenge.ymca.int/ máte možnost se o výzvě více dozvědět, a můžete se připojit k akci svým podpisem. Výzva totiž letos spočívá v tom, že podepíšete jednoduché prohlášení, že „Stojím za potřeby mládeže a chci, aby byl jejich hlas vyslyšen“. Pojďme světu ukázat, že mládež v České republice svůj hlas a své zastánce má!

V souvislosti s World Challenge, ale hlavně v souvislosti se 170. výročím založení Ymky plánujeme také den plných oslav, a to konkrétně ve čtvrtek 5. června 2014. Sledujte naše informační kanály pro informace, jak se připojit k oslavám našich kulaťoučkých narozenin, protože letos máme „170 a více důvodů k oslavě“! Doufáme, že se aktivity neomezí jen na Prahu, kde odpoledne plánujeme aktivity pro kolemjdoucí na jednom z pražských prostranství a večer nás čeká koncert. Těšíme se, že veselý hlahol z oslav Ymky a jejího duchu bude znít celým Českem. :-)

Tamara Anne Smelíková

[.. Celý článek | Autor: -tas- .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]