02/2013

Dětský den s YMCA Neveklov 2013

Vydáno dne 16. 10. 2013 (1312 přečtení)
I když povodně v Neveklově naštěstí nezpůsobily tak závažné škody jako jinde, přeci jen se mu úplně nevyhnuly a poškodily park. Ten je podmáčený a rozhodně není vhodné tam chodit, kvůli možnému padání stromů. A tak jsme letos poprvé po 14 letech nemohli pořádat Dětský den v parku a byli jsme nuceni přesunout akci do Sokolovny v Neveklově.


Ale snad to nikomu nevadilo a všechny zúčastněné děti se dobře pobavily. Po městě jezdil vláček, který každého zájemce dopravil na místo nebo provezl okružní trasou kolem města. Před Sokolovnou své umění ukázali letečtí modeláři a pak také myslivci se svými psy. Měli jsme radost i z příjezdu hasičů a prohlídky zásahového vozidla jménem Matylda.

V Sokolovně si děti mohly projít různé disciplíny, třeba lanové centrum mezi žebřinami, kutálení pneumatik, kop na bránu, poznávání předmětů po hmatu nebo stavění věží hradů z kostek.

Překvapením odpoledne byla skupina Candles, jejich písničky provázely soutěže, jako třeba přetahování lanem, zamotávání mumií nebo škatulata, hejbejte se. Děkujeme všem, kdo pomohli s přípravou – dobrovolníkům z řad členů YMCA Neveklov a jejich přátel, Přemkovi Petrákovi za výborné moderování, dále dobrovolným hasičům a myslivcům. Také děkujeme Městskému úřadu Neveklov za podporu celé akce.

text a foto Markéta Doušová, YMCA Neveklov

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]